Współpraca

Aby nawiązać współpracę, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem strony: Kontakt lub bezpośrednio na adres e-mail: kontakt@moraldiplomacy.com

Email Contact1

Nie zapomnij, aby podać od razu jak najwięcej szczegółów. Przyśpieszy to nie tylko naszą korespondencję, ale równocześnie ułatwi wzajemne zrozumienie.

 

Moral Diplomacy to blog naukowy, w którym podejmuję tematy związane z moralną działalnością dyplomacji oraz „Sztuką dyplomacji”. Piorytetowym zadaniem bloga jest inicjowanie dyskusji w tym zakresie oraz promowanie standardów etyczno-moralnych dyplomacji w opinii publicznej. Oprócz publikowanych wpisów, wspomniane zadanie jest realizowane za pośrednictwem strony: Salon
Blog powstał  13 marca 2013 roku, tego samego dnia pojawił się pierwszy wpis. Do dzisiaj wpisy na blogu pojawiają się regularnie.
Zasadniczym celem bloga jest to, aby jego wartość, stanowili aktywni Czytelnicy. Realizuję to poprzez redakcję tekstów, które są skierowane do zawodowych dyplomatów, osób przygotowujących się do tego zawodu, jak również osób zainteresowanych tematem dyplomacji.

mojpodpis