Posted by Paweł A. Makowski

Dokładnie dwa lata temu powstał blog Moral Diplomacy. Do dzisiaj pojawiło się na nim 241 wpisów. Pomimo jego specyficznej tematyki, wzrost czytelników stale się powiększa z czego bardzo się cieszę i za co serdecznie dziękuję. 
Wyrażam moją wdzięczność wiernym Czytelnikom, którzy poświęcają swój cenny czas na jego lekturę, jak również witam nowych Czytelników będących z nami od niedawna. Mam nadzieję, że blog spełnia swoją rolę jako miejsce promocji dorobku z zakresu moralności dyplomacji i refleksji nad moralną kondycją współczesnej dyplomacji.
Jaki będzie następny rok na blogu Moral Diplomacy? Na pewno w dalszym ciągu będzie poruszana problematyka związana z przesłaniem bloga. Tym bardziej, iż aktualna sytuacja międzynarodowa i pojawiajace się problemy wymagają pogłębokiej refleksji etyczno-moralnej.
Przy okazji chciałbym przeprosić, iż w ostatnim czasie wpisy na blogu nie pojawiały się regularnie. Mam nadzieję, że niebawem się to zmieni. Tymczasem jeszcze raz serdecznie dziekuję wiernym Czytelnikom bloga i życzę nam, abyśmy spotkali się tutaj w przyszłym roku. 
Do zobaczenia za rok!

mojpodpis

 

 

Zdjęcie: www.grapplerinfo.pl